اگه رنگ موهاتو دوست نداری با این ترکیب جادویی و ارزون خونگی پاکش کن

اگه رنگ موهاتو دوست نداری با این ترکیب جادویی و ارزون خونگی پاکش کن

تکنیک های پاک کردن رنگ مو راه چاره ای است برای خانم هایی که موهایشان را رنگ کرده اند ولی از نتیجه راضی نیستند و رنگ موی دلخواه شان به دست نیامده است.

راه و روش های پاک کردن سریع رنگ مو

برای همه خانم ها حداقل یکبار پیش آمده که موهایشان را رنگ کنند و از نتیجه راضی نباشند، در اینجور مواقع که رنگ موی دلخواه تان به دست نمی آید میتوانید با چند روش ساده خیلی سریع و در خانه رنگ موهایتان را پاک کنید.

پاک کردن رنگ مو با روغن نارگیل و آب داغ

یکی از کارهایی که میتوانید برای پاک کردن رنگ مو انجام دهید این است که با آب داغ موها را شستشو دهید و شامپو بزنید ولی قبل از اینکه موهایتان را کاملاً خشک کنید باید مقداری روغن نارگیل را گرم کنید و تمام موهایتان را (از ریشه تا نوک) به روغن گرم آغشته کرده و به خوبی ماساژ دهید و چند ساعت درون یک حوله تمیز بپیچید سپس موهایتان را با شامپوی ضد شوره بشویید زیرا شامپوی ضد شوره به پاک کردن رنگ موهای شما کمک می کند سپس موهایتان را با آب داغ بشویید. این کار باعث میشود رنگ مویتان سریعتر پاک شود.

پاک کردن رنگ مو با قرص ویتامین سی

از مخلوط قرص ویتامین سی و آب یک خمیر درست کنید و آن را به پوست سرتان بمالید. این مخلوط برای رنگ موهایی که عمر زیادی دارند بسیار مناسب است. بعد از گذشت 30 دقیقه که این مخلوط روی سرتان ماند باید آن را با آب گرم بشویید، این کار را چند بار به طور منظم انجام دهید تا رنگ مویتان سریع تر پاک شود.

پاک کردن رنگ مو با ترکیب مایع ظرفشویی و شامپو

یکی از روش های عجیب و غریب اما موثر برای پاک کردن رنگ مو این است که یک چهارم قاشق مایع ظرفشویی به شامپویتان اضافه کنید و با آن موهایتان را بشویید اگر مایع ظرفشویی را به شامپو ضد شوره اضافه کنید و استفاده کنید نتیجه فوق العاده ای خواهد داشت و رنگ مویتان سریع پاک میشود.

پاک کردن رنگ مو با آب لیمو ترش

لیمو ترش نیز برای پاک کردن رنگ مو به شما کمک میکند کافیست آب لیمو ترش را به پوست سر و موهایتان بزنید بعد از گذشت نیم ساعت آن را با آب داغ بشویید و به موهایتان نرم کننده بزنید.

پاک کردن رنگ مو با شامپوی ضد شوره

شامپوی ضد شوره از شامپوی معمولی قوی تر است زیرا پاک کردن شوره ها به فرمول قوی تری نیاز دارد. اگر می خواهید رنگ موی شما سریعتر پاک شود، حتما به جای شامپوی معمولی از شامپو ضد شوره استفاده نمایید.

پاک کردن رنگ مو با جوش شیرین

جوش شیرین یک ماده پاک کننده طبیعی است و به روشن کردن و پاک نمودن رنگ کمک می کند. برای پاک کردن رنگ موی خود شامپو و جوش شیرین را به مقدار مساوی با هم مخلوط کنید و سپس بر روی مو های خود بمالید. بعد از چند دقیقه موهایتان را بشویید. جوش شیرین با شامپوی شوره سر می تواند ترکیب بسیار قدرتمندی برای پاک کردن رنگ ایجاد نماید.

پاک کردن رنگ مو با سرکه

سرکه به پاک کردن رنگ مو کمک می کند زیرا بیشتر رنگ ها از مواد قلیایی تشکیل شده اند پس اسیدیته سرکه خاصیت قلیایی را بی اثر کرده و سبب پاک شدن رنگ مو می شود. مقداری سرکه را با آب یا روغن مخلوط کنید و این مخلوط را به موهای خود مالیده و موهای خود را با کلاه یا کیسه پلاستیکی 15 الی 20 دقیقه بپوشانید سپس موهای تان را با یک شامپو خوب بشوئید.

پاک کردن رنگ مو با شامپوی شفاف کننده

شامپوهای شفاف کننده مواد معدنی، آلودگی و ... را از روی موها پاک می کنند و رنگدانه های رنگ موی موقت یا دائمی را نیز با خیال راحت می شکنند و از بین می برند. موهای خود را با شامپوی شفاف کننده بشویید و آب بکشید و دوباره شامپوی شفاف کننده را روی موهای خود بریزید و ماساژ دهید تا کف کند، حالا موها را 10 دقیقه با کلاه پوشانده و پس از این مدت موهای خود را آبکشی کنید. بعد از هر باراستفاده از شامپوی شفاف کننده، برای برطرف شدن خشکی موها از آبرسان مناسب موهای خشک استفاده کنید.

نکته آخر

با استفاده از ریموور های رنگ مو که در همه ی فروشگاه ها وجود داشته و در دسترس هستند، می توانید رنگ را پاک کنید. استفاده از ریموور های رنگ کمی تخصصی و به تبحر نیاز دارد. در آخر توصیه ما این است که در انتخاب رنگ موی مناسب برای خود دقت کنید.

نظر شما