یک عمر اشتباهی آب ماکارانی رو دور می ریختیم | کاربرد آب ماکارانی تو خونه زندگی و زیبایی

یک عمر اشتباهی آب ماکارانی رو دور می ریختیم | کاربرد آب ماکارانی تو خونه زندگی و زیبایی

در این مطلب از سایت سرگرمی روز با شما در مورد فواید آب ماکارونی صحبت کرده ایمف با ما همراه باشید.

مگه آب ماکارونی چی داره؟ آب غلیظ و ناخوشایند از زیر ماکارونی تازه پخته شده و  آبکش شده باعث ایجاد احساسات متفاوت در بیشتر آشپز ها و زنان خانه دار می شود. و آب ماکارونی بلافاصله دور ریخته می شود. در واقع دور ریختن آب ماکارونی یک اشتباه است.

خواص آب ماکارونی برای پوست

شستن صورت با آب ماکارونی به مدت چند دقیقه و بعد آب کشیدن با آب سرد موجب شفافیت پوست می شود. هنگام انجام اقدامات زیبایی می توانید از آب ماکارونی استفاده کنید ، از جمله در زمینه "طب سنتی". مو را با آب باقیمانده غنی از نشاسته ماکارونی مرطوب کرده و به مدت ۱۰-۱۵ دقیقه نگه دارید.

با خواص بی نظیر آب ماکارونی آشنا شوید!

علاوه بر این ، می توان از آبی که هنوز کاملاً سرد نشده است (در حالی که ولرم است) برای خیساندن پا استفاده کرد. مواد معدنی و آنزیم موجود در آب پس از جوشاندن به رفع پف و خستگی پا کمک می کند.

خواص آب ماکارونی برای مو

هنگام انجام اقدامات زیبایی می توانید از آب ماکارونی استفاده کنید ، از جمله در زمینه "طب سنتی". مو را با آب باقیمانده غنی از نشاسته ماکارونی مرطوب کرده و به مدت ۱۰-۱۵ دقیقه نگه دارید.

اگر موهای شما فاقد درخشندگی است ، از ماسک آب ماکارونی استفاده کنید. اگرچه کلمه "ماسک" در اینجا حتی خیلی بلند به نظر می رسد. توصیه می شود به سادگی موها را با مایع باقی مانده پس از پخت خمیر مرطوب کرده و ده دقیقه نگه دارید. سپس طبق معمول با شامپو بشویید. موها بلافاصله درخشش و درخشش خود را بازیابی می کنند. علاوه بر این ، توصیه می شود موها را بعد از شستشو با آب ماکارونی بشویید.

خواص آب ماکارونی برای گیاهان و گلها

آب ماکارونی همچنین می تواند به رشد گیاهان داخلی کمک کند. آب غلیظ خنک شده را می توان با خیال راحت زیر گل و کاکتوس ریخت. مواد معدنی موجود در آب فقط به نفع گیاهان خواهد بود.

درست است ، یک "اما" کوچک وجود دارد. گیاهان را فقط می توان با آبی که نمک ندارد آبیاری کرد. اگر ماکارونی خیلی نمکی نبود ، ریختن آب در زیر گلها (مخصوصاً گلهای عجیب و غریب) فقط باید با قبول انجام شود.

منبع: دلگرم

نظر شما