عکس | خودرویی که جایش در ایران خالی است

عکس | خودرویی که جایش در ایران خالی است

گلف GTI، هاچ‌بک معروف و جذاب فولکس ‌واگن است که با ظاهر اسپرت و قدرت بالای خود، یکی از محبوبترین خودروهای تاریخ به شمار می‌رود. تازه‌ترین مدل این خودرو، GTI کلاب‌اسپرت ۲۰۲۴ بر اساس مدل فیس‌لیفت طراحی شده و به چراغ‌های جدید مجهز شده است.

فولکس ‌واگن در حال اضافه کردن چاشنی‌های اضافی به هاچ‌بک جذاب خود، گلف GTI است.

GTI کلاب‌اسپرت که بر اساس مدل فیس‌لیفت طراحی شده، به چراغ‌های جدید مجهز شده است.

گلف GTI کلاب‌ اسپرت علاوه بر چراغ‌های جدید، دارای سپر جلو متفاوت و اسپویلر بزرگ در عقب است. نسخه کلاب اسپرت همچنین دارای رینگ‌های ۱۸ اینچی بزرگ‌تر Quadrifoglio یا ۱۹ اینچی سفارشی است.

درحالی‌که نسخه استاندارد GTI حدود ۲۰ اسب بخار قدرت اضافی برای مجموع ۲۶۱ اسب بخار به دست آورده است، نسخه کلاب اسپرت به تولید ۲۹۶ اسب بخار ادامه می‌دهد. گلف GTI کلاب اسپرت اصلاح‌شده مانند نسل قبلی خود به‌طور انحصاری با گیربکس هفت سرعته اتوماتیک دوکلاچه عرضه می‌شود.

گلف کلاب اسپرت شتاب‌گیری صفر تا صد را در ۵٫۶ ثانیه انجام می‌دهد، یعنی ۰٫۳ ثانیه سریع‌تر از نسخه استاندارد خود.

گلف استاندارد به‌صورت الکترونیکی به سرعت ۲۴۹ کیلومتر بر ساعت محدود شده است، در صورتی که نسخه کلاب اسپرت یک پکیج مسابقه‌ای سفارشی دریافت می‌کند که حداکثر سرعت را به ۲۶۸ کیلومتر بر ساعت افزایش می‌دهد. این بسته همچنین با یک اگزوز قوی‌تر Akrapovič و یک حالت ویژه برای رانندگی اسپرت ارائه می‌شود.

این خودرو در داخل از صفحه‌نمایش لمسی بزرگ ۱۲٫۹ اینچی برای سیستم اطلاعات-سرگرمی جدید و بهبودیافته استفاده می‌کند. روی فرمان خودرو به‌جای کلیدهای لمسی، دکمه‌های معمولی وجود دارد.

هاچ بک اسپرت جدید فولکس قبل از اینکه اواخر امسال در اروپا به فروش برسد، اولین حضور عمومی خود را این هفته در نوربرگ رینگ جشن می‌گیرد.

فولکس واگن گلف GTI

فولکس واگن گلف GTI

فولکس واگن گلف GTI

فولکس واگن گلف GTI

منبع: Motor۱

نظر شما