طالع بینی | طالع بینی و فال

طالع بینی چینی رنگ شانس و ثروت | میخوای بدونی پولدار میشی یا نه بخون

طالع بینی چینی رنگ شانس و ثروت | میخوای بدونی پولدار میشی یا نه بخون

رنگ شانس و ثروت بر اساس طالع بینی چینی: رنگ ها در فرهنگ مردم چین اهمیت بسیار زیادی دارند و عقیده دارند که رنگ های مختلف باعث ایجاد شانس می شود و سه رنگی که خیلی به آن اهمیت می دهند و در زندگی روزانه از آن استفاده می کنند، رنگ قرمز، زرد و سبز است. در این قسمت از تازه ها اطلاعات بیشتری در مورد آن ها پیدا خواهید کرد. سه رنگ شانس در فرهنگ و طالع بینی چین ها شامل این رنگ ها می شود.

 رنگ شانس و ثروت شما در طالع بینی چینی چه رنگی است

۱.قرمز مساوی با شادی، موفقیت و آینده خوب

قرمز نشان دهنده آتش است و محبوب ترین رنگ در فرهنگ چین می‌ باشد. یک رنگ طبیعی که نشان دهنده شادی، زیبایی، حیات، خوش شانسی، موفقیت و آینده خوب است. قرمز در فرهنگ چین نماد خوش شانسی محسوب می شود که در فستیوال ها و عروسی ها هم از آن استفاده می‌ کنند. احتمالاً دیده اید که چینی ها در جشن هایشان از لنترن ها به رنگ قرمز استفاده می‌ کنند یا پاکت های نامه آن ها به رنگ قرمز است و سلبریتی ها هم خیلی این رنگ را به کار می بندند.

۲.زرد مساوی با وفاداری و قدرت

رنگ شانس و ثروت بر اساس طالع بینی چینی، چینی ها رنگ زرد را نشان دهنده قدرت و امپراتوری می‌دانند. در امپراتوری چین رنگ زرد خیلی زیاد استفاده می شد و به خاطر همین آنها عقیده دارند که زمین هم رنگ زرد دارد و باید از این رنگ استفاده کرد تا قدرت افراد افزایش پیدا کند؛ حتی خیلی از پکیج ها و بسته بندی های مهم هم به رنگ زرد در این کشور تولید می شود.

۳.سبز مساوی با پول و ثروت

رنگ شانس و ثروت بر اساس طالع بینی چینی، مردم چین عقیده دارند که سبز نماد ثروت، باروری، رونق، تولید، امیدواری، هارمونی، هماهنگی و رشد است. سبز را نشان دهنده خلوص و پاکی می‌دانند. در ساختمان های مختلف، بانک ها و رستوران ها معمولا از رنگ سبز استفاده می‌ کنند. بسته بندی شیر یا محصولات پرفایده دیگر نیز به رنگ سبز است.

اهمیت رنگ های دیگر در طالع بینی چینی

علاوه بر رنگهای مهم طالع بینی چینی که معرفی شد، هریک از رنگهای دیگر نیز مفهوم و جایگاهی دارند که در موردشان خواهیم گفت.

آبی

رنگ شانس و ثروت بر اساس طالع بینی چینی، رنگ آبی معمولاً در ترکیب با سبز یا سیاه استفاده می‌ شود. آبی می‌ تواند نشان ‌دهنده چوب و سمبل بهار باشد و معنای مثبتی را با خودش به همراه بیاورد. آبی نشان دهنده شفابخشی، اعتماد و طول عمر است. رگه هایی از آبی و سبز در دکوراسیون خانه برای افزایش طول عمر و هارمونی استفاده می‌ شود.

سیاه

سیاه نشان دهنده آب و یک رنگ خنثی در فرهنگ چین است که رنگ بهشت هم تلقی می شود. سمبل آسمان غرب و شمال می باشد. این رنگ نشان دهنده ه ماندن اطلاعات، آگاهی، استقامت و قدرت است. به خاطر همین دولت مردان ماشین شان را به طور کل مشکی انتخاب می‌ کنند. یونیفرم پلیس هم به رنگ مشکی است که نشان دهنده مسئولیت و کنترل می‌ باشد.

طلایی

رنگ شانس و ثروت بر اساس طالع بینی چینی، طلایی رنگ ثروت و نبوغ در کشور چین است. ترکیب طلایی و قرمز را احتمالا در مراسم‌ های مختلف دیده اید که یک رنگ برنده محسوب می شود که برای بسته بندی های مشتریان از آن استفاده می کنند.

رنگ های ناخوشایند

در میان برخی از قبایل چین دو رنگ جایگاه متفاوتی از رنگهای دیگر داشته و به قول معروف خوش‌یمن نیست، رنگ هایی که شامل:

سفید

رنگ شانس و ثروت بر اساس طالع بینی چینی، این رنگ نشان دهنده فلز است و ممکن است با مرگ و عزاداری برابری کند، زیرا مردم چین در مراسم عزاداری از رنگ سفید استفاده می کنند.

سیاه

رنگ سیاه هم زمانی علامت بدشانسی است که نشان دهنده تاریکی باشد. کلمه مافیا را در زبان چین به جامعه سیاه معنی می کنند.

رنگ شانس و ثروت بر اساس طالع بینی چینی، طلایی رنگ ثروت و نبوغ در کشور چین است. ترکیب طلایی و قرمز را احتمالا در مراسم‌ های مختلف دیده اید که یک رنگ برنده محسوب می شود که برای بسته بندی های مشتریان از آن استفاده می کنند.

نظر شما