ترفند آرایشی | میکاپ حرفه ای

فرم صورتت رو بگو تا مدل موی مخصوصت رو معرفی کنم | هر صورت یک مدل مو

فرم صورتت رو بگو تا مدل موی مخصوصت رو معرفی کنم | هر صورت یک مدل مو

مدل موی صورت های لاغر و کشیده به تناسب طول و میزان لاغری صورت انتخاب می شود.بهترین سبک مو برای صورتهای کشیده مدل مویی است که با برش طول به عرض اضافه کند.

مدل موی کوتاه برای صورت های لاغر

مدل موی صورت های لاغر و کشیده با مدل موی صورت های گرد تفاوت هایی دارد. آرایشگران بیشتر برای این مدل صورت ها کوتاهی هایی را انتخاب می کنند که از قسمت گوش کمی پایین تر باشد و یا اینکه کمی پایین تر از چانه مو کوتاه شود.

در هر دو حالت کشیدگی صورت کم می شود. دقت داشته باشید که موهای خیلی لخت شده برای صورت های لاغر مناسب نیست چرا که لاغری و بی حالی این صورت ها را افزایش می دهد.

مدل مو، روی جذابیت چهره خانم ها بسیار اثر گذار است بنابراین بهتر است خانم ها مدل موی خود را بر اساس ویژگی های ظاهری شان انتخاب نمایند. این روزها با گرم شدن هوا مدل موی کوتاه طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد.

اگر صورتتان لاغر و دراز است باید در هنگام انتخاب مدل موی خود حساسیت لازم را به خرج دهید و نکاتی را که در این بخش از دنیای مد نمناک برایتان آورده ایم را لحاظ نمایید.

افرادی که دارای صورت لاغر و کشیده هستند باید مدل موی کوتاهی را انتخاب نمایند که تا بلندی مویشان زیر چانه و یا زیر گوش باشد، این مدل مو سبب می شود از بلندی و کشیدگی صورت کاسته شود و صورت پرتر به نظر برسد. اگر صورتی کشیده دارید بهتر است مو هایی کاملا لخت نداشته باشید، کمی به موی های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده نباشد.

بهترین مدل مو کوتاه برای صورت های مستطیل

بهترین مدل موی کوتاه برای افرادی که صورت مستطیلی دارند، مدل مویی است که صورت آنها را کوتاهتر و تپل ترنشان دهد. اگر دارای صورت مستطیلی شکل هستید ، همیشه موهایتان را کوتاه نگه دارید اما قد موهایتان نباید هم سطح چانه باشد

بهترین مدل مو برای اگر صورت کشیده همراه با پیشانی بلند

بهترین مدل ها برای کسانی که صورت کشیده همراه با پیشانی بلند دارند، مدل موی چتری دار است. اگر دارای این مدل از صورت هستید موهای جلویی شما باید چتری باشد تا موی شما بر روی پیشانی بریزد و پیشانی شما را کوتاه تر نشان دهد. قد مو های چتری نیز باید بین مژه ها و ابرو ها باشد تا صورت چاق و پهن تر به نظر برسد.

بهترین مدل موی کوتاه برای صورت بیضی ها

اگر صورتتان بیضی است، شما دستتان در انتخاب هر مدلی که دوست دارید کاملا باز است زیرا هر مدل موی کوتاهی برای فرم صورت شما مناسب است.

انواع مدل موی کوتاه برای صورت کشیده

افراد دارای صورت دراز و کشیده باید مدل مویی را انتخاب نمایند که موجب کوتاه تر دیده شدن صورت بشود. تعدادی از گزینه های مناسب برای فرم صورت کشیده را برای شما آورده ایم:

اگر دارای صورت لاغر و کشیده هستید برای پهن تر نشان دادن گونه هایتان ، از آرایشگرتان بخواهید که با ایجاد برش هایی لایه ای در کنار گونه ها و گوش هایتان در مرکز صورت شما حجم ایجاد کند.

مدل موی کوتاهی را انتخاب کنید که از قسمت گوش کمی پایین تر باشد و یا اینکه کمی پایین تر از چانه مو کوتاه شود تا حالت کشیدگی صورت شما را کم کند.

مدل موی صورت کشیده

مدل مو های نامتقارن یا مدل موی کوتاه پیکسی که حالت کلاسیک دارد که اغلب یک قسمت از مو ها کوتاه تر از قسمت دیگر زده می شود ، از انواع مدل مو های مناسب برای افراد با صورت کشیده است.

اگر صورت کشیده دارید یکی از مدل های کوتاه و خوشایند برای شما مو های حلقه حلقه و کولی شکل است که در آن موها طول های مختلف و لایه ای دارند و سطح ارتفاع مو ها از نقطه ی خط چانه دور می ماند.

مدل موی صورت بیضی

اگردارای صورتی کشیده موهایتان را طوری کوتاه نکنید که کاملا لخت باشد زیرا مو های لخت برای صورت های لاغر مناسب نیست و لاغری و بی حالی را افزایش می دهد بنابراین شما باید با کوتاهی به موی های خود حجم داده تا صورت شما بیش از پیش کشیده به نظر نرسد.

توجه کنید:

خانم ها با صورت کشیده هیچ گاه نباید موهای خود را مدل مصری بزنند زیرا این مدل مو باعث می شود تا صورت کشیده تر به نظر برسد.

نظر شما