شخصیت شناسی

شخصیت شناسی در عشق با تصویر | با این تست شخصیت شناسی درجه عاشقی تو بسنج

شخصیت شناسی در عشق با تصویر | با این تست شخصیت شناسی درجه عاشقی تو بسنج

به تست شخصیت ترس در عشق خوش آمدید. درست مانند هر یک از ویژگی های شخصیتی، احساسات ما در قرارهای ملاقات، عشق و روابط پر از تضادهای عجیب است.

به تست شخصیت ترس در عشق خوش آمدید. درست مانند هر یک از ویژگی های شخصیتی، احساسات ما در قرارهای ملاقات، عشق و روابط پر از تضادهای عجیب است. در واقع کارشناسان می گویند: آغازها، عمیق ترین امیدهای ما را بیدار می کنند، در حالی که جدایی ها و پایان، تاریک ترین و مخفی ترین ترس های ما را آشکار می سازند.

با این تست شخصیت شناسی درجه عاشقی تو بسنج

عاشق شدن می تواند حتا مسن ترین افرد را دوباره جوان کند. اما این طیف می تواند درخشش خود را از دست داده و تبدیل به خوره ای برای شما شود. زمانی که شخصی یا چیزی را که دوست داشتید، دیگر دوست نداشته باشید. اما خاطره آن احساسات باقی می ماند و آن خاطرات دردناک است.

دقیقا مانند عاشق شدن، همه ما انسان ها به از دست دادن عشق، واکنش های متفاوت نشان می دهیم. تست شخصیت ترس از عشق طراحی شده است تا به شما کمک کند بفهمید چه چیزی بیشتر شما را از عاشق شدن می ترساند.

تست شخصیت ترس در عشق؛ تصویر

به تصویر زیر نگاه و آنچه ابتدا می بینید یادداشت کنید.

شخصیت شناسی

پیرمرد

اگر ابتدا پیرمرد را دیدید، بزرگترین ترس شما در عشق این است که برای همیشه تنها بمانید.

این ترس طبیعی است. اما اگر بیش از حد به این نگرانی فکر کنید ممکن است بسیار ترسناک شود. به یاد داشته باشید که پیدا کردن یک شریک زندگی آسان نیست. اگر به دنبال عشق واقعی هستید، نترسید زیرا پیدا کردن عشق واقعی زمان گیر است. شما لایق یک شریک زندگی عالی هستید.

زن سفیدپوش

اگر در نگاه اول متوجه زن سفیدپوش شدید، ترش شما در عشق این است که شما خیلی خودخواه هستید و می ترسید نمی توانید رابطه خود را حفظ کنید.

شما می‌دانید که روابط مانند یک جاده دوسویه است. اما نگران این هستید که شاید شما از آن دسته افرادی نیستید که نیازهای دیگران را در اولویت و فراتر از نیازهای خود قرار می‌دهند.

خلاصه، اگر نگران این هستید که بیش از حد خودخواه هستید، به احتمال زیاد اینطور نیستید! این فقط یک اتفاق است که می افتد. اما بدان معنا نیست که مشکلی در شما وجود دارد. بنابراین سعی کنید بیش از حد خود را در مورد این موضوع ملامت نکنید.

تست شخصیت ترس در عشق؛ کوه ها

اگر اول کوه ها را دیدید، ترس شما در عشق این است که هرگز با کسی در سطح عشق واقعی ارتباط برقرار نخواهید کرد.

وقتی چیزی به شگفت‌انگیزی عشق، به پایان می رسد، می‌توان به راحتی احساس کرد که از اول واقعی نبوده است.

فقط به این دلیل که یک احساس دوام نمی‌آورد، به این معنا نیست که هرگز از ابتدا واقعی نبوده است. انسان ها با بزرگ شدن تغییر می کنند. به توانایی های خود در به اشتراک گذاشتن احساسات عمیق با شخص دیگری شک نکنید، فقط به این دلیل که این داستان عاشقانه آنطور که انتظار داشتید پیش نرفت.

ویرانه های یک قلعه

اگر ابتدا ویرانه های یک قلعه را دیدید، ترس شما در عشق این است که فیلم ها و برنامه های تلویزیون عشق واقعی را برای شما خراب کند.

شما علاقه زیادی به تماشای فیلم‌ها و نمایش‌های عاشقانه دارید. بنابراین می ترسید که اگر رابطه شما با شریک تان مانند سناریوهای رومانتیک سینما نباشد، عشق شما عشق واقعی نیست.

اما باید به شما بگویم، پرده سینما تا دنیایی واقعی زمین تا آسمان فرق دارد. عشق، عشق است و وقتی آن را عمیقا درک کنید، خواهید فهمید. این چیزی است که حتا بهترین فیلم ها هم نمی توانند آن را به تصویر بکشند.

گاهی ترس از عاشق شدن آن‌قدر شدید می‌شود که به فوبیا می‌رسد و نیاز به درمان جدی دارد. کسی که از عاشق شدن، شروع یک رابطه عاطفی و علاقه مند شدن به دیگران می ترسد؛ دچار فیلوفوبیاست. چنین کسانی خودشان را از معاشرت با دیگران، هم صحبتی و برقراری ارتباط هراس دارد و ترجیخ به تنهایی دارد .

عشق‌هراسی یا هراس از عشق (به انگلیسی: philophobia ) هراس از وابستگی عاطفی یا عاشق شدن است. این هراس معمولاً زمانی خطرناک است که فرد با هرگونه هیجانِ مرتبط با عشق مواجه است. این ویژگی ممکن است مزمن باشد. عشق‌هراسی بر کیفیت زندگی شخص تأثیر می‌گذارد و او را به سوی پرهیز از پذیرشِ تعهد سوق می‌دهد. 

نظر شما