وام

دریافت وام ۳۰۰ میلیونی تومانی این بانک | پرداخت وام فوری با کارمزد ۲ درصد

دریافت وام ۳۰۰ میلیونی تومانی این بانک | پرداخت وام فوری با کارمزد 2 درصد

با طرح نگین امید بانک سپه، صاحب وام قرض ‌الحسنه تا سقف 300 میلیون تومان با کارمزد 2 درصد شوید.

با طرح نگین امید بانک سپه، صاحب وام قرض ‌الحسنه تا سقف 300 میلیون تومان با کارمزد 2 درصد شوید.

دریافت وام ۳۰۰ میلیونی تومانی این بانک 

بانک سپه به عنوان اولین بانک ایرانی، با اجرای طرح وام نگین امید، شرایطی را مهیا کرده است تا مشتریان این بانک از وام 3 میلیارد ریالی با کارمزد 2 درصد بهره مند شوند.

مزایای وام نگین امید

وام نگین امید از مزایای ویژه ای نسبت به وام های مشابه برخوردار است:

• غیرحضوری: تمام مراحل وام به صورت آنلاین انجام می‌شود.

• سریع: وام پس از یک ماه سپرده‌گذاری قابل دریافت است.

• مناسب: تا 3 برابر موجودی حساب، وام بگیرید.

• قابل انتقال: امتیاز وام قابل انتقال به دیگران است.

• ساده: فرآیندی آسان و شفاف برای دریافت وام.

• قابل رهگیری: امتیاز وام خود را در سامانه امید بانک مشاهده کنید.

وام نگین امید برای چه کسانی است؟

تمام افراد حقیقی بالای 18 سال می توانند این وام را دریافت کنند.

مبلغ اقساط وام 300 میلیونی چقدر است؟

با توجه به اینکه سقف وام طرح نگین امید بانک سپه ۳۰۰ میلیون تومان و سود سالانه ۲ درصد و حداکثر مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه است اقساط ماهانه پرداختی شما در این حالت 5,258,328 تومان خواهد بود و کل سود وام 15,499,680 تومان و جمع اصل وام و سود آن نیز 315,499,680 تومان می شود که باید در مدت ۵ سال به بانک بازگردانده شود.

مراحل دریافت وام نگین امید

شما برای دریافت این وام نیاز به حضور در شعبه ندارید و کافیست در سامانه امید بانک سپه به صورت غیرحضوری افتتاح حساب کنید. سپس با سپرده‌گذاری و ایجاد امتیاز شرایط خودتان را برای دریافت وام بهبود می بخشید. بعد از این شما میتوانید امتیازتان را محاسبه کنید و بر اساس آن مبلغ وام و مدت زمان بازپرداختتان را مشخص کنید. ثبت‌نام و تشکیل پرونده در سامانه اعتبارسنجی، دریافت نتیجه اعتبارسنجی

خرید و ثبت ضمانت الکترونیکی، درخواست وام در سامانه امید بانک، تأیید درخواست و واریز وام، بازپرداخت وام و تسویه ضمانت هم باقی مراحل این کار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت بانک سپه مراجعه کنید: http://www.banksepah.ir/

دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک دی

افرادی که مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی بانک دی هستند باید حداقل میزان ۱۰ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. این طرح قرض الحسنه بوده و هیچ سودی به آن تعلق نمی‌گیرد. بانک تنها به منظور پوشش هزینه‌های جاری کارمزد چهار درصدی برای این طرح تسهیلاتی در نظر گرفته است.

ضمانت اصلی برای دریافت تسهیلات مذکور این است که متقاضی ضامن رسمی داشته باشد. بعد از واریز این تسهیلات برای متقاضی، حداقل تا شش ماه و حداکثر ۶۰ ماه امکان بازپرداخت اصل و سود آن وجود دارد.​

افراد به منظور دریافت این نوع تسهیلات با در نظر گرفتن شرایط مذکور ملزم به پرداخت ماهیانه ۵ میلیون و ۴۵۴ هزار و ۵۴۵ تومان قسط هستند. کل سود این وام به ۳۶ میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم تسهیلات و سود آن نیز ۳۳۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

آغاز به کار بانک دی به چه زمانی بازمی‌گردد و چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

یکی از بانک‌های خصوصی ایرانی، بانک دی است که از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد و از آن زمان تاکنون توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. با بالغ بر ۹۱ شعبه و هزار و ۲۰۰ کارمند به مشتریان در نقاط مختلف کشور خدمت رسانی می‌کند. این مجموعه به دلیل ارائه انواع خدمات نوین بانکی، انواع سپرده گذاری و سرمایه گذاری و ارائه کارت‌های الکترونیکی متنوع توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند.

نظر شما