هیوندای آزرا | هیوندای آزرا ۲۰۲۵

عکس | خودروی جذاب هیوندای آزرا ۲۰۲۵

عکس | خودروی جذاب هیوندای آزرا ۲۰۲۵

حدود ۱۸ ماه از معرفی نسل هفتم هیوندای آزرا گرنجور در کره می‌گذرد و در حال حاضر، این خودروساز سدان پرچم‌دار خود را برای مدل سال ۲۰۲۵ به‌روز کرده است. تغییرات جدید شامل پکیج بیرونی سیاه‌رنگ و چند قطعه اضافی در داخل کابین است.

‌برای سال ۲۰۲۵، هیوندای قابلیت Lane Keeping Assist ۲ را به‌عنوان تجهیزات استاندارد به تمام مدل‌های آزرا اضافه کرده است. این سیستم به‌روزشده عملکرد محوری بین خطوط را نسبت به مدل قدیمی بهبود می‌بخشد و محدوده عملکرد دوربین جلو را گسترش می‌دهد.

جدیدترین مدل آزرا از روشنایی اضافی روی درب صندوق‌عقب و کمربندهای ایمنی عقب سود می‌برد. یک کپسول آتش‌نشانی نیز در داخل کابین اضافه شده است.

آزرا ۲۰۲۵ در سطوح پریمیوم، انحصاری و Calligraphy در کره جنوبی به فروش می‌رسد. نسخه پرچم‌دار Calligraphy دارای یک صفحه‌نمایش جدید و روکش چرم ناپا است. مهم‌تر از همه، پکیج جدید مشکی‌رنگ، پوششی تیره برای جلوپنجره، لوگوها و رینگ‌های آلیاژی ۲۰ اینچی اضافه می‌کند.

اگرچه آزرا سدان لوکس و بزرگی است، اما در کره بسیار محبوب است. این خودرو در سال گذشته با فروش ۱۱۳٬۰۴۷ دستگاه، پرفروش‌ترین خودروی این کشور بود. بنابراین لازم است که گزینه‌های پیشرانه زیادی به خریداران ارائه شود، از جمله یک موتور ۱٫۶ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر هیبریدی، یک موتور ۲٫۵ لیتری چهار سیلندر تنفس طبیعی و یک موتور ۳٫۵ لیتری V۶.

قیمت آزرا از ۲۷,۶۰۰ دلار (معادل یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان) برای مدل ۲٫۵ لیتری شروع می‌شود و به بیش از ۳۶,۴۰۰ دلار (معادل دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان) برای تریم Calligraphy پرچم‌دار با موتور ۳٫۵ لیتری V۶ می‌رسد.

خودرو هیوندای آزرا ۲۰۲۵

خودرو هیوندای آزرا ۲۰۲۵

خودرو هیوندای آزرا ۲۰۲۵

خودرو هیوندای آزرا ۲۰۲۵

خودرو هیوندای آزرا ۲۰۲۵

نظر شما